پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

رونمایی ازکلینیک سیار دندانپزشکی

در راستای اجرای طرح تحول سلامت یک دستگاه کلینیک سیار دندانپزشکی، در شهریور ماه سال جاری از معاونت دانشگاه شهید بهشتی تحویل گرفته شد و پس از تجهیز و تامین مواد مصرفی توسط شبکه بهداشت و درمان پردیس، جلسه توجیهی آموزشی با حضور کارشناسان مسئول معاونت، سرکار خانم دکتر باستانی، جناب آقای دکتر ملک پور و مسئول فنی جناب آقای مهندس ولیزاده و مسئولین فنی شهرستان برگزار گردید.

مراسم رونمایی و افتتاح این کلینیک به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، مورخ 1396/6/8با حضور فرماندار، شهردار، بخشدار، دهیار، ریاست و معاونت شبکه بهداشت و  درمان شهرستان همزمان با مراسم کلنگ زنی خانه بهداشت باغکمش در این روستا برگزار گردید.

لازم به  ذکر است برای این واحد سیار دندانپزشکی بالغ بر 3 میلیارد ریال هزینه تخصیص داده شده است و خدماتی نظیر: معاینه دهان و دندان ، ترمیم دندان های شیری و دائمی ، جرمگیری ، بروساژ ، کشیدن دندانهای عفونی و غیر قابل نگهداری ، پالپوتومی و پالپ زنده به صورت رایگان از طریق دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با همکاری کمیته خیرین دندانپزشکان داوطلب ارائه می شود. محل استقرار و برنامه ی این کلینیک   به زودی اعلام می شود.


٠٩:٠٢ - پنج شنبه ٩ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥١٢٢٤    /    تعداد نمایش : ١١٢پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.